خبر


برای این که بتوانید نمایندگی‌هاست را دریافت کنید شما نیاز به چند فاکتور اساسی خواهید داشت. نخستین آن‌ها نمایندگی فروشی قابل‌اعتماد است. این نمایندگی‌ها معمولاً یا خودشان دیتاسنتر خواهند داشت و یا نمایندگی شرکت دیگری هستند، به‌هرحال می‌توانند به شما سطوح مختلف اکانت‌های فروش‌هاست را ارائه دهند. این یوزرها می‌توانند ریسلر، مستر ریسلر، آلفا و سوپر آلفا باشند.

پس به‌عنوان کسی که قصد دریافت نمایندگی‌هاست را دارد لازم است که به دنبال شرکت میزبانی وب باشید. بهتر است سرویس‌دهنده‌ای را انتخاب کنید که هم از دیتاسنتری معتبر استفاده می‌کند و هم شناخته شده است. قیمت‌گذاری این سرویس‌دهنده‌ها نیز در نهایت روی میزان سود و زیان شما تأثیر خواهد گذاشت. در مرحله بعدی هر کدام از این دیتاسنترها و مراکز فروش و ارائه نمایندگی‌هاست، بر اساس سیاست‌های خود به شما بسته‌های نمایندگی با سطوح مختلف ارائه می‌دهند. برخی از آن‌ها سطح ریسلری و برخی دیگر نیز سطوح بالاتر را عرضه می‌کنند و البته حق کمیسیون و نمایندگی هر کدام از آن‌ها و میزان محاسبه سود فروش متفاوت است.

برای گرفتن نمایندگی فروش‌هاست چه کنیم؟

برای گرفتن میزبانی وب یکی از نمایندگی‌های فروش را انتخاب و به صفحه ثبت نمایندگی و میزبانی وب مراجعه کنید. در این بخش، پلن‌ها و سرویس‌هایی برای شما در نظر گرفته می‌شود که می‌توانید بر اساس آن تعداد سرویس‌های فعال، امکان فروش بر اساس حجم، پهنای باند، تعداد دامنه ثبت و تمدید دامنه و هر چیز دیگری را انتخاب کنید. البته این سرویس‌دهنده‌های فروش هاستینگ هستند که تعیین می‌کنند چه پلنی را به‌عنوان نمایندگی و ریسلری باید در دسترس نمایندگان قرار دهند. شما برای خرید این پلن‌ها نیاز به شارژ موجود خواهید داشت. معمولاً سقفی برای اعتبار نمایندگی‌هاست در نظر گرفته می‌شود.

در نهایت همان‌طور که گفتیم بسته به سیاست‌های شرکت‌ها، اکانت‌های ریسلر، مستر ریسلر، آلفا و سوپر آلفا در دسترس شما قرار خواهد گرفت. تمامی این یوزرها برای دسترسی به کنترل پنل دایرکت ادمین، پلسک و سی پنل هستند. به‌واسطه آن‌ها شما می‌توانید اکانت‌های هاست و میزبانی وب بسازید و یا حتی به دیگران دسترسی بدهید.

پس از این که وب‌سایت مرجع برای خرید نمایندگی را یافتید، لازم است که وب‌سایتی با دامنه اختصاصی راه‌اندازی کنید. در این مرحله پس از این که آدرس سایت و مشخصات آن را ثبت کردید، از شما مدارک هویتی نظیر: کارت شناسایی، گواهی احراز شخصیت حقوقی و حقیقی، مدرک تحصیلی در صورت نیاز و... دریافت می‌شود.

آیا افزایش درآمد با خرید هاست نمایندگی امکان پذیر است؟

راه‌اندازی سایت فروش‌هاست

به‌هرحال شما مسئول فروش و نماینده یک سرویس‌دهنده میزبانی و دیتاسنتر هستید. معمولاً هم می‌توانید به‌عنوان شخصیت حقیقی و هم هلدینگ و سایت فعالیت کنید. شما مسئول هستید که بسته به حجم پهنای باندی که در دسترس شما قرار گرفته است فروش داشته باشید و برای این کار نیاز به سایتی سریع، بهینه، پربازدید، محبوب در گوگل و شناخته شده در رنک خواهید داشت.

معمولاً پس از انجام پروسه احراز هویت شما و در اختیار قرارگرفتن اطلاعات کاربری در قالب یک ایمیل، می‌توانید وارد پنل مدیریت ریسلری خود شوید، سرویس‌های فعال، دامنه‌ها، پرداختی‌ها، بخش تیکت و پشتیبانی را بررسی کنید و وب‌سایت‌ها و دامین‌هایی که از شما سرویس می‌گیرند را به طور کامل مانیتور کنید.


تعداد بازدید : 195
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 21 دی 1400 توسط بهار
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از بلاگ یو